środa, 13 maja 2015

Factory - czyli jak oszczędzić kilkaset złotych na zakupach ciuchów


Dzisiaj opowiem Wam o centrum handlowym, w którym uwielbiam kupować oryginalne, markowe ciuchy, buty i torebki w śmiesznie niskich cenach. Centrum Factory jest nietypowe, ponieważ mieszczą się w nim głównie sklepy outletowe sprzedające ciuchy, buty, bieliznę, a także małe AGD i gry planszowe w cenach nawet 80% niższych od regularnych. Dodatkowo bardzo często prowadzone są tu akcje takie jak: "Piątek pełen okazji", "Jeansowy weekend", "Rozsprzedaż", podczas których wprowadzane są dodatkowe rabaty i bonusy...Mieszkając kiedyś w Warszawie i Mińsku Mazowieckim najbliższe takie centrum miałam w Ursusie, wtedy wyprawa na zakupy zajmowała mi trochę czasu, natomiast spędzając wakacje w Oleśnicy, miałam blisko do Factory we Wrocławiu. Mieszkając w Luboniu mogę pieszo zrobić sobie spacerek do Factory Poznań - bezcenne :) W celu ułatwienia klientom dojazdu, centrum handlowe ma swój autobus, który za darmo dowozi niemal pod same drzwi galerii, chętnych z całego Poznania.
W związku z tym, że promuję to najlepsze zakupowe miejsce w Wielkopolsce, pokażę Wam najfajniejsze przedmioty kupione w tym miejscu, a na dowód tego, że tu jest naprawdę tanio, pokazuję również paragony.

To moja wielka duma: kupione rok temu buty Lacoste, które kosztowały pierwotnie 430 zł, a zostały przecenione na 50 zł. Ale to nie koniec, tego dnia druga para była gratis! Tym sposobem zaoszczędziłam sporo pieniędzy ;)


Przedstawiam poniżej sukienkę polskiej firmy DanHen, którą kupiłam córce w cenie o 183 zł mniejszej niż kosztowała pierwotnie.


A tu najnowsza zdobycz: żółta sukienka ze sklepu Mexx, która pierwotnie kosztowała 389 zł. Z naklejanych metek wynika, że najpierw została przeceniona na 269 zł, ale ostatecznie wydałam na nią 40 zł. Rachunek jest prosty i mały, oszczędziłam aż 349 zł!Zauważyliście, że na tym paragonie Mexx Poland jest adres: Pl. Piłsudzkiego? Ktoś tu chyba pił... :)

Czy teraz już wierzysz, że warto kupować w Factory? Jeśli chcesz wiedzieć kiedy będą kolejne akcje wyprzedażowe, kliknij w ten link na fejsie i polub albo dołącz do obserwatorów klik.
 _________________________

Centra Factory mieszczą się w:
Warszawie Annopolu (Bródno) i Ursusie,
Poznaniu (w granicach miasta Luboń),
Krakowie (za Bronowicami)
oraz Wrocławiu (w pobliżu lotniska).